Aktualności

20 marca 2020

Mapa zaangażowania biznesu w obliczu pandemii koronawirusa

Aktualności FOB, Reakcje na COVID-19

Forum Odpowiedzialnego Biznesu wystartowało z akcją #BiznesReagujeOdpowiedzialnie, by pokazać pozytywne przykłady działania firm w czasie walki z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2. Pod tym hasztagiem będzie publikowało dobre praktyki i rozwiązania, które są odpowiedzią biznesu na panującą obecnie w kraju sytuację zagrożenia epidemiologicznego.

20 marca 2020

„Biznes odpowiedzialny w Polsce” w dzienniku „Rzeczpospolita” z udziałem ekspertek i ekspertów FOB

Aktualności FOB, CSR w Polsce

20 marca wraz z dziennikami „Rzeczpospolita” i „Parkiet” ukazała się kolejna edycja wydawnictwa „Biznes odpowiedzialny w Polsce”. Wśród autorek i autorów tekstów oraz komentarzy są Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz Tadeusz Joniewicz, menedżer ds. zarządzania wiedzą w FOB.

20 marca 2020

Akcja #zostańwdomu w wykonaniu ERGO Hestii. Cykl artykułów pomoże dobrze spędzić czas bez wychodzenia na zewnątrz

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

ERGO Hestia dołączyła do akcji #zostańwdomu i proponuje pracownikom, klientom oraz agentom, co robić, by kreatywnie spędzić ten czas. Na jej stronie internetowej pojawił się cykl artykułów z pomysłami na relaks bez wychodzenia na zewnątrz.

20 marca 2020

#cccrazemmożemywiecej – Wspólnie walczymy z koronawirusem

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

CCC przekaże 10 zł z każdej sprzedanej pary butów marki LASOCKI na wsparcie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ulicy Koszarowej we Wrocławiu.

19 marca 2020

ORLEN aktywnie wspiera kierowców na granicy

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Trwa akcja PKN ORLEN wspierająca podróżnych oczekujących na wjazd do kraju na niemiecko-polskiej granicy. Pomoc udzielana jest wszystkim kierowcom, obywatelom różnych krajów. Od wtorku w nocy wydano ponad 25 ton żywności i napojów. Dziś dostarczone zostanie dodatkowo 6 tys. kanapek.

19 marca 2020

Pomoc dla szpitali od Grupy PZU

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Nowa pomoc od Grupy PZU dla szpitali opiekujących się zakażonymi koronawirusem. TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych przeznaczy 300 tysięcy złotych, a więc aż jedną trzecią swojego rocznego funduszu prewencyjnego, na zakup środków ochrony osobistej i materiałów sanitarnych.

19 marca 2020

W trudnych chwilach Provident Polska pomaga swoim klientom

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Provident Polska od dawna ma w swojej ofercie udogodnienia dla klientów, którzy borykają się z trudnościami w spłacie zobowiązań pożyczkowych. W tym szczególnym czasie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 i stanu epidemicznego na terenie całej Polski, już teraz mogą oni skorzystać m.in. z miesięcznej przerwy w spłacie rat pożyczki.

19 marca 2020

Dzięki Adamedowi lek szybciej trafi do pacjentów z COVID-19

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Adamed, jako polska firma społecznie odpowiedzialna, w porozumieniu z Ministerstwem Zdrowia, podjął się dostarczenia produktu leczniczego Arechin z Agencji Rezerw Materiałowych do szpitali w Polsce tak, aby lek jak najszybciej trafił do pacjentów zakażonych wirusem SARS-CoV2.

19 marca 2020

Do 30 czerwca trwa nabór projektów społecznych w 10. edycji konkursu CEMEX-Tec Award

Od Partnerów

Już po raz dziesiąty Centrum Zrównoważonego Rozwoju CEMEX-Tecnologico de Monterrey ogłosiło globalny konkurs CEMEX-Tec Award. Po raz trzeci, nagroda zostanie przyznana projektom z krajów z całego świata. Od momentu powstania konkursu, wzięli w nim udział przedstawiciele 74 krajów.

19 marca 2020

Komentarz Citi Handlowy dotyczący działań związanych z epidemią koronawirusa

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Na prośbę redakcji PRnews.pl Citi Handlowy przesłał informację dotyczącą podejmowanych przez bank działań związanych z pandemią koronawirusa.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc