Aktualności

1 lipca 2019

Sustainable Development Report 2019. Transformations to Achieve the Sustainable Development Goals

CSR na świecie,

The Sustainable Development Report 2019 przedstawia ocenę wysiłku państw członkowskich ONZ na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju oraz dane dotyczące zmian w obrębie poszczególnych wskaźników dotyczących SDGs.

1 lipca 2019

Czym jest bezpieczna gra według Totalizatora Sportowego?

Od Partnerów

Jako na spółce skarbu Państwa na Totalizatorze Sportowym spoczywa ogromna odpowiedzialność na tworzeniu i oferowaniu bezpiecznych gier hazardowych. Bezpieczne to bardzo mocne słowo w szczególności jeśli chodzi o hazard i jego skutki. Nawet jeśli organizatorzy dołożą wszelkich
starań, aby ich produkty spełniały wszelkie normy bezpiecznej gry nie uchronią przed negatywnymi skutkami hazardu wszystkich klientów lub nawet nieletnich

1 lipca 2019

„Filantrop Polski” dla Totalizatora Sportowego

Od Partnerów

Firmy, których działalność przyczyniła się do rozwoju Polski, zostały wyróżnione przez Polskie Radio Nagrodami Gospodarczymi. Wśród laureatów znalazł się także Totalizator Sportowy, który zajął 1 miejsce w kategorii „Filantrop Polski” w rankingu Nagród Gospodarczych Polskiego Radia 2019. Właściciel marki LOTTO został nagrodzony za wspieranie sportu i promowanie aktywnego stylu życia.

28 czerwca 2019

Nestlé ogłasza poparcie dla systemu Nutri-Score w Europie kontynentalnej

Od Partnerów

Firma Nestlé ogłosiła, że do końca 2019 roku oznaczenie Nutri-Score zacznie pojawiać się na opakowaniach jej produktów. Wdrożenie będzie dotyczyło tych krajów, które wspierają już ten system znakowania FOP (Front-of-Pack), czyli z przodu opakowania.

28 czerwca 2019

Firma ABC-Czepczyński odznaczona Medalem Marki Talentu

Od Partnerów

ABC-Czepczyński, partner Forum Odpowiedzialnego Biznesu, została po drugi raz nagrodzona Marki Talentu podczas Tarnowskiej Gali Marki Talentu.

28 czerwca 2019

Measuring Distance to the SDG Targets 2019

Publikacja „Measuring Distance to the SDG Targets 2019” została opracowana przez OECD. Głównym celem raportu jest wsparcie krajów OECD w obszarze realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju.

28 czerwca 2019

Finał akcji IKEA Minigranty na Pomorzu

Od Partnerów

IKEA Gdańsk wyposażyła w nowe meble sale fundacji dla osób chorych na nowotwory i ich rodzin w Gdyni oraz sale w ośrodku dla dzieci i młodzieży z wadą słuchu w Gdańsku.

28 czerwca 2019

Algorytm ma zweryfikować, czy gracz LOTTO jest pełnoletni

Od Partnerów

Totalizator Sportowy dołącza do II edycji programu GovTech Polska. Spółka szuka rozwiązania, które będzie w stanie zweryfikować wiek osoby korzystającej z maszyny samoobsługowej do zakupu kuponów gier liczbowych i zdrapek na podstawie analizy obrazu z kamery zainstalowanej w maszynie samoobsługowej, tak by umożliwić zgodnie z prawem oraz przestrzeganymi w spółce zasadami odpowiedzialnej gry, zakup produktów LOTTO.

28 czerwca 2019

Castorama przekaże budki dla jerzyków w Zamościu

Od Partnerów

Zamość, podobnie jak wiele innych polskich miast zmaga się z plagą komarów. Miasto zaplanowało już akcję odkomarzania. Pomóc mogą również jerzyki, ponieważ te ptaki mają wielki apetyt na owady (w tym komary). Sklep Castorama przekaże budki lęgowe dla jerzyków.

28 czerwca 2019

Deloitte wspiera równy dostęp do edukacji

Od Partnerów

Firma doradcza Deloitte wsparła program stypendialny Fundacji Uniwersytet Dzieci skierowany do uczniów z najbardziej potrzebujących rodzin. Dzięki darowiźnie dwadzieścioro uczniów będzie mogło uczestniczyć w zajęciach na Uniwersytecie Dzieci w najbliższym roku akademickim. To kolejny etap współpracy Fundacji z Deloitte.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc