Aktualności

8 stycznia 2019

Szyta na miarę innych czasów BOW RE:TIED

Od Partnerów

W grudniu w Warszawie zaprezentowano nową kolekcję ekskluzywnych much z recyclingu, przygotowanych w projekcie BOW RE:TIED. Jest to nowa odsłona współpracy lidera w dziedzinie recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie firmy VIVE Textile Recycling z projektantem mody Mariuszem Przybylskim, w ramach nurtu Textile Upcycling, zainicjowanego przez Grupę VIVE.

7 stycznia 2019

Program stypendialny ADAMED SmartUp dla nastoletnich naukowców

Od Partnerów

Gra alternatywnej rzeczywistości z zagadkami z biologii czy astrofizyki to pierwszy etap rekrutacji do programu stypendialnego ADAMED SmartUP. Zgłosić się można jeszcze do połowy stycznia. Na najlepszych czekają indywidualne konsultacje naukowe oraz stypendium w wysokości 40 tys. zł. W ten sposób fundacja jednej z największych polskich firm medyczno-biotechnologicznych wyłania i wspiera przyszłą czołówkę polskiej nauki.

7 stycznia 2019

Zostań Ambasadorem CSR! Do 15 stycznia trwa rekrutacja do Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

Aktualności FOB

Do 15 stycznia trwa rekrutacja do jubileuszowej XV edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu – programu edukacyjnego Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Studentów i studentki czekają spotkania i warsztaty z topowymi specjalistami CSR w Polsce, rozwiązywanie biznesowych case’ów oraz prowadzenie własnych projektów promujących tematykę społecznej odpowiedzialności biznesu. Zgłoszenia poprzez formularz na stronie odpowiedzialnybiznes.pl/LOB/rekrutacja.

4 stycznia 2019

Tańczący z paletami – finał 2018

Od Partnerów

Zmagania 20 najlepszych operatorów wózków widłowych z całej Polski. Dwie kategorie: układanka na wysokim poziomie i tranzytowy tor przeszkód oraz nietuzinkowe pokazy umiejętności, precyzji i bezpieczeństwa w różnorodnych konkurencjach. Tak w skrócie można opisać wielki finał konkursu „Tańczący z paletami”, który odbył się 10 grudnia 2018 roku w Gądkach w największym centrum logistycznym Grupy Raben, partnera Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

4 stycznia 2019

„Adamed dla seniora” z brązową statuetką Złotego Spinacza

Od Partnerów

Program społeczny „Adamed dla Seniora” otrzymał brązową statuetkę w konkursie Złote Spinacze. Nagroda została przyznana w kategorii Medycyna i Zdrowie i jest poświadczeniem, jak istotne są działania prowadzone przez firmę Adamed na rzecz seniorów. Grupa ADAMED jest partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc