Aktualności

23 kwietnia 2019

Czas na projektowanie po ludzku

Od Partnerów

Uroczystą galą w Warszawie redakcja Gazety Wyborczej podsumowała 13 kwietnia akcję „Zaprojektowane po ludzku”, której partnerem była Amica. Od października 2018 roku promowano ideę designu uwzględniającego potrzeby, zachowania i oczekiwania użytkowników, organizowano warsztaty edukacyjne. Na zakończenie pierwszej edycji wręczono wyróżnionym przez kapitułę producentom nagrody w postaci prawa do używania specjalnego znaku jakości „Zaprojektowane po ludzku”.

23 kwietnia 2019

Ósmy Listek CSR dla ORLENU

Od Partnerów

PKN ORLEN został nagrodzony Złotym Listkiem CSR za działania na rzecz społecznej odpowiedzialności w biznesie oraz wkład w zrównoważony rozwój gospodarczy i społeczny. Spółka otrzymała wyróżnienie w każdej z ośmiu edycji konkursu.

23 kwietnia 2019

Raben ze Złotym Listkiem CSR i wyróżnieniem specjalnym tygodnika POLITYKA

Od Partnerów

Grupa Raben po raz czwarty została uhonorowana Złotym Listkiem CSR tygodnika POLITYKA, a dodatkowo wyróżnieniem specjalnym za współpracę z Bankami Żywności, będącym przykładem wspierania Celów Zrównoważonego Rozwoju.

18 kwietnia 2019

Znamy zwycięzców konkursu na dzielnicę marzeń w programie „Ciepło dla Pragi”

Od Partnerów

W trakcie Dnia Otwartego w Muzeum Warszawskiej Pragi poznaliśmy zwycięzców konkursu „Ciepło dla Pragi”. Nagrody otrzymały 4 szkoły, które zdobyły największe uznanie głosujących mieszkańców i jednocześnie uzyskały najwyższe oceny Jury Konkursu.

18 kwietnia 2019

Złoty Listek CSR dla CEMEX

Od Partnerów

CEMEX już po raz szósty został doceniony za osiągnięcia na polu społecznej odpowiedzialności biznesu oraz zrównoważonego rozwoju. Firma została nagrodzona Złotym Listkiem CSR. Wręczenie wyróżnień miało miejsce 16 kwietnia w Warszawie.

18 kwietnia 2019

Adamed wśród 10 najbardziej innowacyjnych polskich firm

Od Partnerów

W rankingu innowacyjności dziennika Rzeczpospolita Adamed znalazł się na liście 10 najlepszych polskich firm.

18 kwietnia 2019

Znamy zwycięzców programu Młodzi Obserwatorzy Przyrody

Od Partnerów

W efekcie programu Fundacji Veolii Polska i Centrum UNEP/GRID-Warszawa, prowadzonego w Zamościu, Chrzanowie, Tarnowskich Górach i Świeciu we współpracy w Urzędami Miast powstało blisko 20 niecodziennych pomysłów na stworzenie miasta z klimatem. Internauci i eksperci wybrali najciekawsze propozycje, które otrzymają środki na realizację zwycięskich eko-projektów w swoich miastach.

18 kwietnia 2019

Adamed wspiera pomysły na biznes

Od Partnerów

Na początku kwietnia wystartował nabór do jesiennej edycji programu akceleracyjnego MIT Enterprise Forum CEE. Firma Adamed po raz kolejny wesprze najbardziej innowacyjne startupy z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.

18 kwietnia 2019

Fundacja Veolia na spotkaniu partnerstwa SDGs „Razem dla środowiska”

Od Partnerów

Pierwsze spotkanie Partnerstwa SDGs „Razem dla Środowiska” odbyło się 25 marca 2019 roku w budynku Ambasady Francji w Warszawie. Organizatorami były Ambasada Francji w Polsce i Centrum UNEP/GRID-Warszawa. Fundacja Veolia Polska jest członkiem Partnerstwa od 2017 roku i w partnerstwie z Centrum UNEP/GRID-Warszawa wdraża programy prośrodowiskowe, przyczyniające się do realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju.

18 kwietnia 2019

Podsumowanie projektu „H20 to jest to!”

Od Partnerów

28 marca, z okazji Światowego Dnia Wody, w Szkole Podstawowej nr 2 w Miasteczku Śląskim odbyła się uroczystość podsumowująca projekt Fundacji Veolia Polska pn. „H2O to jest to!”. Głównym celem przedsięwzięcia jest propagowanie zdrowego odżywania się wśród dzieci i młodzieży szkolnej, w tym picia wody kranowej oraz ochrona środowiska naturalnego.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc