Aktualności

23 kwietnia 2019

ArcelorMittal przekaże stal na odbudowę katedry Notre-Dame w Paryżu

Od Partnerów

Po pożarze jaki zniszczył jeden z najważniejszych zabytków świata – katedrę Notre-Dame w Paryżu, firma ArcelorMittal, która ma swoje zakłady produkcyjne we Francji, wyraziła chęć pomocy przy odbudowie katedry.

23 kwietnia 2019

Drużyna z Polski wygrała regionalny finał L’Oréal Brandstorm 2019

Od Partnerów

15 kwietnia dziesięć najlepszych zespołów z Polski i Krajów Bałtyckich zmierzyło się w finale regionalnym konkursu Brandstorm 2019. Najlepszy okazał się Team JIM ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Drugie miejsce zajął zespół JPS, również z SGH, a podium zamknęła drużyna z Uniwersytetu Wileńskiego – SnowDrop. Zwycięski team poleci do Paryża, by w maju zawalczyć o nagrodę główną – trzymiesięczny staż w Station F, największej na świecie przestrzeni co-workingowej dla start-upów.

23 kwietnia 2019

PGE w gronie najbardziej pożądanych pracodawców

Od Partnerów

PGE Polska Grupa Energetyczna znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców w Polsce według badania Randstad Employer Brand Research.

23 kwietnia 2019

Szósty Listek CSR Polityki dla Henkla

Od Partnerów

Henkel Polska otrzymał Biały Listek CSR POLITYKI w corocznym zestawieniu największych firm w Polsce, które prowadzą działania zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu.

23 kwietnia 2019

Złoty Listek CSR dla Adamedu

Od Partnerów

Firma Adamed już po raz piąty została nagrodzona Listkiem CSR POLITYKI, wyróżnieniem przyznawanym polskim firmom za zaangażowanie oraz szczególne osiągnięcia w promowaniu oraz wdrażaniu idei społecznej odpowiedzialności biznesu.

23 kwietnia 2019

PSE laureatem Złotego Listka CSR POLITYKI 2019

Od Partnerów

Polskie Sieci Elektroenergetyczne po raz drugi sięgnęły po najwyższe laury w obszarze zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu. 16 kwietnia br. kapituła konkursu Listki CSR, złożona z przedstawicieli redakcji tygodnika „Polityka”, firmy doradczej Deloitte oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu, przyznała PSE Złoty Listek CSR.

23 kwietnia 2019

Biedronka nagrodziła swoich pracowników

Od Partnerów

Blisko 45 tysięcy pracowników sieci Biedronka otrzymało od firmy specjalną nagrodę roczną. Została ona wypłacona wcześniej niż w latach poprzednich – w tygodniu przedświątecznym, co dodatkowo ułatwiło przygotowania do Świąt Wielkanocnych.

23 kwietnia 2019

Coca-Cola startuje z nową kampanią edukacyjną „Wszystkie ręce na pokład!”

Od Partnerów

Coca-Cola rusza z nową kampanią edukacyjną, która ma uświadamiać, jak ważna jest segregacja, zbiórka i recykling opakowań plastikowych i zachęcać do podjęcia wspólnego wysiłku na rzecz ochrony naszej planety. W ramach inicjatywy konsumenci będą mogli m.in. skorzystać z nowej platformy Green Lab, umożliwiającej im poszerzenie wiedzy na tematy środowiskowe oraz znaleźć garść inspiracji, w tym infografik zawierających praktyczne porady dotyczące np. segregacji odpadów.

23 kwietnia 2019

Fundacja Orange i Orange Polska pomogą w odbudowie katedry Notre Dame

Od Partnerów

Fundacja Orange uruchomiła na swoim profilu na Facebooku zbiórkę na pomoc w odbudowie paryskiej katedry Notre Dame, zniszczonej w niedawnym pożarze. W ten sposób wszyscy, którzy chcą pomóc w rekonstrukcji tej ważnej części dziedzictwa europejskiej kultury, mogą za pomocą internetu, z dowolnego miejsca, wpłacić datek na ten cel.

23 kwietnia 2019

Tesco laureatem VIII edycji Listków CSR „Polityki” 2019

Od Partnerów

Tygodnik „Polityka” wspólnie z firmą doradczą Deloitte oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu już po raz ósmy przyznali prestiżowe Listki CSR. To wyróżnienia dla najbardziej odpowiedzialnych i zaangażowanych społecznie firm.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc