Aktualności

16 kwietnia 2019

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu dołącza do grona Sygnatariuszy Karty Różnorodności

Aktualności FOB,

15 kwietnia 2019 roku Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego w Urzędzie Marszałkowskim podpisał – w obecności Marzeny Strzelczak, dyrektorki generalnej Forum Odpowiedzialnego Biznesu – Kartę Różnorodności.

16 kwietnia 2019

Nowy sprzęt od ArcelorMittal Poland dla szpitala im. Żeromskiego w Krakowie

Od Partnerów

Krakowska huta ArcelorMittal Poland i Hutnicza Fundacja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej przekazała Oddziałowi Okulistycznemu w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego nowoczesny aparat USG o wartości 125 tys. zł. Sprzęt ten znacznie poprawi jakość diagnozowania i leczenia dzieci oraz dorosłych. To kolejny dar społeczności hutniczej dla szpitala w Nowej Hucie.

16 kwietnia 2019

Bank Gospodarstwa Krajowego z tytułem „Friendly Workplace 2018”

Od Partnerów

Bank Gospodarstwa Krajowego otrzymał tytuł „Friendly Workplace 2018” w konkursie organizowanym corocznie przez portal MarkaPracodawcy.pl.

16 kwietnia 2019

LOTOS wesprze 76. Tour de Pologne

Od Partnerów

Znana jest już trasa 76. Tour de Pologne UCI World Tour, który odbędzie się w dniach 3-9 sierpnia. Grupa LOTOS wpiera tę prestiżową imprezę od 2009 roku. W tej edycji koncern z Gdańska będzie ponownie sponsorem oficjalnym wyścigu, sponsorem premii „Najlepszy Polak” oraz, po raz pierwszy, klasyfikacji „Najlepszy Sprinter LOTOS”.

16 kwietnia 2019

Leroy Merlin partnerem projektu „Partnerstwo dla Klimatu”

Od Partnerów

Firma Leroy Merlin Polska w ramach realizacji strategii odpowiedzialnego rozwoju dołączyła do projektu Partnerstwo dla Klimatu.

16 kwietnia 2019

Kampania Sanofi „interAKTYWNIE po zdrowie”

Od Partnerów

Zmiany środowiska naturalnego spowodowane działalnością człowieka oraz styl życia mogą oddziaływać negatywnie na nasze zdrowie i samopoczucie, dlatego budowanie świadomości na temat zagrożeń, jakie niesie rozwój cywilizacji ma coraz większe znaczenie. „interAKTYWNIE po zdrowie” to kampania, której celem jest pokazywanie wpływu cywilizacji na nasz organizm oraz edukowanie w atrakcyjny i przystępny sposób na temat tego, jak kształtować właściwe codzienne nawyki, aby cieszyć się pełnią życia i zdrowia. 

16 kwietnia 2019

W finale programu AkzoNobel „Paint the Future” spotka się 21 start-upów z całego świata

Od Partnerów

21 start-upów z całego świata, którym udało się zakwalifikować do ostatniego etapu, będzie „malowało przyszłość” wraz z AkzoNobel. Ich innowacyjne rozwiązania dla przemysłu farb i powłok skutecznie podziałały na wyobraźnię AkzoNobel oraz zapewniły im udział w finale projektu „Paint the Future” , który odbędzie się w dniach 14-16 maja w Amsterdamie.

15 kwietnia 2019

W dniach 19 – 22 kwietnia biuro FOB zamknięte

Aktualności FOB

W przerwie świątecznej od dnia 19 do 22 kwietnia biuro Forum Odpowiedzialnego Biznesu będzie zamknięte, a pracownicy przebywać będą na urlopie wypoczynkowym. Przepraszamy za ewentualne niedogodności.

15 kwietnia 2019

Znamy laureatów X edycji konkursu Złoty Bankier

CSR w Polsce

11 kwietnia odbyła się uroczysta gala X edycji konkursu Złoty Bankier, który jest realizowany przez Bankier.pl od 2009 roku. W tegorocznej edycji polskie banki zostały wyróżnione w dziesięciu kategoriach. Patronem merytorycznym konkursu jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

15 kwietnia 2019

Dominika Bettman o polityce różnorodności w Siemens Polska

Od Partnerów

Dominika Bettman, prezeska Siemens Polska i Forum Odpowiedzialnego Biznesu, podczas konferencji „Ring the Bell for Gender Equality” powiedziała o tym, jak w firmie Siemens realizowana jest polityka różnorodności.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc