Aktualności

26 kwietnia 2019

System kaucyjny. Fakty i mity

Od Partnerów

Publikacja Deloitte „System kaucyjny. Fakty i mity” poświęcona jest perspektywom wprowadzania systemu kaucyjnego.

26 kwietnia 2019

Czy odwaga wystarczy, by osiągnąć sukces i satysfakcję w pracy i życiu prywatnym? Trwa rejestracja na VI Ogólnopolski Dzień Różnorodności

Aktualności FOB

VI Ogólnopolski Dzień Różnorodności, organizowany przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu w ramach Karty Różnorodności, odbędzie się 23 maja w Warszawie. Z tej okazji po raz pierwszy Polskę odwiedzi replika słynnej nowojorskiej rzeźby Fearless Girl. Partnerem wydarzenia jest polski oddział State Street Bank.

25 kwietnia 2019

Społecznie odpowiedzialni – regionalnie o przyszłości

Aktualności FOB

Ruszyła rejestracja na pierwszą edycję konferencji „Społecznie odpowiedzialni – regionalnie o przyszłości”. Jej celem jest kształtowanie współpracy biznesu i organizacji pozarządowych na rzecz rozwoju lokalnego i poprawy jakości życia w Wielkopolsce. Konferencja odbędzie się 6 czerwca. Organizowana jest przez Eneę we współpracy z Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

25 kwietnia 2019

Jaja raroga z płockiej rafinerii PKN ORLEN do muzeum

Od Partnerów

Dzięki PKN ORLEN miłośników rzadkich gatunków ptaków czeka spora atrakcja. Do Muzeum Przyrodniczego we Wrocławiu trafił jedyny w Polsce pełen lęg jaj raroga, drapieżnika objętego ścisłą ochroną z powodu zagrożenia wyginięciem i niezwykle rzadko widzianego w naszym kraju. Zniesienia składające się z czterech jaj trafiły do placówki z terenu rafinerii PKN ORLEN z Płocka.

25 kwietnia 2019

Citi-Handlowy zachęca do jazdy rowerem

Od Partnerów

Dzięki współpracy Citi Handlowy Bikes i Jakdojade.pl, w planerze dojazdu za pomocą komunikacji miejskiej pojawi się także możliwość planowania podróży rowerem miejskim.

25 kwietnia 2019

Enea i CCC wsparły projekt Shoebox

Od Partnerów

Z okazji dnia Kobiet grupa Enea postanowiła wesprzeć inicjatywę Shoebox polegającą na publicznej zbiórce na rzecz kobiet w potrzebie. W całej firmie udało się zebrać 665 sztuk różnych kosmetyków czyli prawie 100 kg produktów. 

25 kwietnia 2019

Biedronka i PZU sponsorami X Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej

Od Partnerów

W sobotę 27 kwietnia odbędą się w Warszawie jubileuszowe, X Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Na stadionie OSiR Bemowo stawi się blisko 400 młodych piłkarzy – dziewcząt i chłopców z 40 domów dziecka z całego kraju. Najlepsi z najlepszych zagrają w biało-czerwonych barwach na lipcowych Mistrzostwach Świata. Zmagania młodych piłkarzy wspiera Biedronka – główny sponsor turnieju.

25 kwietnia 2019

Procter and Gamble wzmacnia działania na rzecz odpowiedzialnej konsumpcji

Od Partnerów

24 kwietnia w Paryżu spółka Procter and Gamble przedstawiła plan działania oraz inicjatywy, które zostaną podjęte przez jej wiodące marki w celu zwiększenia pozytywnego oddziaływania na społeczeństwo i środowisko naturalne w ramach strategii „Brand 2030”

25 kwietnia 2019

AmRest dąży do „restauracji bez papieru”

Od Partnerów

AmRest rozpocznie współpracę z Microsoftem nad swoją cyfrową transformacją. Spółka zapowiada, że będzie dążyć do „restauracji bez papieru”.

25 kwietnia 2019

Poznaliśmy laureatów jubileuszowej XX edycji Konkursu o Nagrodę Fiat Chrysler Automobiles (FCA)

Od Partnerów

Politechnika Warszawska oraz Fiat Chrysler Automobiles (FCA) już po raz dwudziesty wręczyły nagrody w Konkursie na najlepsze rozprawy doktorskie oraz prace dyplomowe o tematyce motoryzacyjnej. Konkurs jest efektem zawartej w 1997 roku umowy ramowej o współpracy warszawskiej uczelni technicznej i włoskiego koncernu motoryzacyjnego.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc