Aktualności

4 marca 2019

Carrefour wprowadza ofertę wege dla zwierząt

Od Partnerów

Carrefour Polska rozwija ofertę ekologicznych karm dla zwierząt, wprowadzając nowe bio produkty dla czworonogów. W asortymencie wybranych sklepów Carrefour są również karmy pochodzenia roślinnego przeznaczone dla zwierząt z wrażliwością pokarmową lub alergiami.

4 marca 2019

Santander wprowadza kampanię społeczną #Zaparkuj telefon i jedź

Od Partnerów

Na jednym z budynków przy pl. Zawiszy w Warszawie można zobaczyć mural Santander Bank Polska. To nowa odsłona kampanii społecznej #Zaparkuj telefon i jedź, realizowanej w ramach edukacyjnego projektu Jak Jeździsz. Celem kampanii jest wyeliminowanie niechlubnej praktyki patrzenia w ekran smartfona zamiast na drogę.

4 marca 2019

Rusza czwarta edycja Agro Akademii Banku BGŻ BNP Paribas

Od Partnerów

Bank BGŻ BNP Paribas już po raz czwarty organizuje cykl 8 konferencji skierowanych do przedsiębiorców z branży Agro – AGRO AKADEMII.

4 marca 2019

CitiVolunteers poszukują organizacji do współpracy

Od Partnerów

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy poszukuje do całorocznej współpracy organizacji, która jednocześnie zostanie oficjalnym partnerem-beneficjentem programu Live Well at Citi w 2019 roku. To program, który łączy w sobie promowanie kultury zdrowia wśród pracowników Citi w Polsce z aspektem społecznym i wolontariatem. Zgłoszenia można przesyłać do 6 marca.

4 marca 2019

Inauguracja III edycji konkursu “Recycling na miarę” fundacji VIVE Serce

Od Partnerów

130 uczniów z 30 świętokrzyskich szkół podstawowych bierze udział w tegorocznym, trzecim konkursie „Recycling na miarę”, którego organizatorem jest Fundacja VIVE Serce Dzieciom i Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. Józefa Szermentowskiego w Kielcach. W miniony czwartek odbyła się Inauguracja konkursu i warsztaty. W tym roku tematem przewodnim konkursu jest twórczość Stanisława Moniuszki, kompozytora, dyrygenta, organisty, pedagoga, dyrektora Teatru Wielkiego w Warszawie i twórcy polskiej opery narodowej.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc