Aktualności

2 marca 2020

BNP Paribas wspiera cały rok. Fundacja BNP Paribas umożliwia pracownikom Banku prosty sposób, by co miesiąc przekazywać drobne kwoty na ważne cele społeczne

Od Partnerów

Kolejny rok z rzędu pracownicy Banku BNP Paribas mają okazję włączenia się w program filantropii indywidualnej „Wspieram cały rok”. Każda osoba zatrudniona w Banku może zdecydować się na dobrowolne, comiesięczne odpisy od pensji wskazanej przez siebie kwoty. Zebrane w ten sposób środki są przeznaczane na dwa cele. Pierwszy z nich, to „Organizacja Roku”, którą corocznie  poprzez głosowanie, wybierają wszyscy pracownicy Banku. Drugim z nich jest wsparcie stypendystów programu „Klasa”, który jest autorskim programem stypendialnym Fundacji BNP Paribas.

2 marca 2020

Tesco podsumowuje kolejny rok przekazywania żywności

Od Partnerów

2890 ton – tyle produktów spożywczych przekazały potrzebującym sklepy Tesco w 2019 roku. Nadwyżki żywności trafiały do Banków Żywności, Caritas Polska i lokalnych organizacji charytatywnych. Dzięki tej współpracy firma nie tylko walczy z problemem niedożywienia, ale i aktywnie zmniejsza skalę marnowania żywności.

2 marca 2020

25 grantów na 25-lecie Lafarge w Polsce

Od Partnerów

24 lutego ruszyła druga edycja programu „Wspólnie dla Regionu”, skierowana do mieszkańców sąsiadujących z zakładami Lafarge w Polsce. Celem konkursu jest wsparcie lokalnych inicjatyw na rzecz ekologii, promocji zdrowia oraz stworzenia przyjaznej wspólnej przestrzeni dla społeczności. Na realizację pomysłu fundacja przeznaczy od 3 000 do 15 000 zł. Zgłoszenia można wysyłać do 24 marca.

2 marca 2020

Rusza kolejna edycja konkursu „Fabryka Pomysłów” Fundacji CEMEX

Od Partnerów

Fundacja CEMEX „Budujemy Przyszłość” uruchomiła nabór projektów w 11 edycji konkursu „Fabryka Pomysłów”. Projekty mogą składać organizacje pozarządowe, placówki edukacyjne, kluby sportowe, gminne ośrodki kultury i spółdzielnie socjalne w określonych lokalizacjach do 6 marca 2020 roku.

2 marca 2020

Raben Transport z nagrodą Orła Biznesu

Od Partnerów

Firma Raben Transport została wyróżniona tytułem Orła „Wprost” w V edycji nagród przyznawanych przez tygodnik. Na uroczystej gali, która odbyła się 12 lutego w hotelu Sheraton w Poznaniu, spółkę reprezentował dyrektor generalny Paweł Trębicki.

2 marca 2020

Rusza Program Stypendialny PGNiG S.A. im. Ignacego Łukasiewicza

Od Partnerów

Rusza Program Stypendialny PGNiG S.A. im. Ignacego Łukasiewicza dla najzdolniejszych uczniów.

2 marca 2020

Konkurs na kartkę wielkanocną

Od Partnerów

Fundacja BGK zaprasza dzieci w wieku 7-9 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na kartkę wielkanocną.

2 marca 2020

AkzoNobel i Rijksmuseum – kolejny etap partnerstwa w Operacji „Straż Nocna”

Od Partnerów

Innowacyjne badania naukowe nad kolorem, światłem i farbą stanowią kluczowy element kolejnego etapu współpracy AkzoNobel z Rijksmuseum w Amsterdamie w ramach wspólpracy w projekcie Operacja „Straż Nocna”.

2 marca 2020

IKEA rozstrzygnęła trzecią edycję konkursu grantowego „Zabawa to poważna sprawa”. Wesprze edukację ekologiczną dzieci i młodzieży

Od Partnerów

Warsztaty nt. zmian klimatu, ekologiczny konkurs charytatywny i eko-piknik to wybrane działania, które zrealizują lokalne organizacje pomagające dzieciom i młodzieży zagrożonym wykluczeniem społecznym w Gdańsku, Lublinie i Zabrzu. Aktywności zostaną sfinansowane z grantów przyznanych w trzeciej edycji konkursu „Zabawa to poważna sprawa”. Laureatów wyłoniło jury złożone z pracowników IKEA.

2 marca 2020

Pierwsi absolwenci studiów dualnych Grupy Enea

Od Partnerów

Od października 2018 r. pięcioro studentów Wydziału Elektrycznego Politechniki Poznańskiej kształciło się przez trzy semestry w ramach studiów dualnych – wspólnego projektu Grupy Enea i poznańskiej uczelni. Kształcenie teoretyczne łączyli z zajęciami praktycznymi w spółkach Grupy. Była to pierwsza pilotażowa edycja studiów, kolejna już trwa.  

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc