Aktualności

5 marca 2020

PZU uruchamia pomoc dla Polaków w związku z zagrożeniem koronawirusem

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

PZU włącza się do walki z koronawirusem. Uruchamia pomoc dla wszystkich Polaków, nie tylko swoich klientów. Każdy może bezpłatnie skonsultować się z lekarzem PZU Zdrowie, a także uzyskać fachowe informacje medyczne.

4 marca 2020

Jak zatrudniać i jak zatrudnić się w dobie współczesnych wyzwań społeczno-gospodarczych? Trwa kampania z okazji 8. Targów CSR

Aktualności FOB,

Zamiast mówić o rynku pracownika, proponuje się określenie rynku przywróconego balansu*. Zarówno pracodawcy, jak i pracownicy chcą realizować swoje cele i potrzeby. Jak na te wyzwania odpowiada odpowiedzialny biznes? To istotne zagadnienie z perspektywy zbliżających się 8. Targów CSR i towarzyszącej wydarzeniu kampanii “5 lat Celów Zrównoważonego Rozwoju w Polsce”.

3 marca 2020

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego patronem honorowym 8. Targów CSR

Aktualności FOB

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie jedna z największych uczelni w Polsce, na której kształcą się studenci w zakresie nauk przyrodniczych, technicznych, ekonomicznych i społecznych objęła patronatem honorowym 8. Targi CSR, które odbędą się 29 października 2020 roku w Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego w Warszawie (wstęp wolny).

2 marca 2020

Sieć Biedronka partnerem głównym 8. Targów CSR

Aktualności FOB, Od Partnerów

Ósma edycja największego w Polsce wydarzenia poświęconego społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonemu rozwojowi będzie miała miejsce 29 października br. (nowy termin). Partnerem głównym wydarzenia została firma Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka, która w w 2020 r.  będzie obchodzić 25-lecie działalności w Polsce.

2 marca 2020

Bartosz Zmarzlik na stałe w ORLEN Team

Od Partnerów

Bartosz Zmarzlik od sezonu 2020 będzie jeździł na stałe z ORLEN Team. Aktualny indywidualny mistrz świata na żużlu będzie reprezentował barwy motorsportowego zespołu PKN ORLEN w rywalizacji w cyklu Grand Prix, podczas występów w Żużlowej Reprezentacji Polski oraz przy okazji startów w szwedzkiej Elitserien.

2 marca 2020

Dosięgnij marzeń z Piórkiem. Nagroda Biedronki dla zdolnych debiutantów

Od Partnerów

Szósta edycja nagrody Biedronki za książkę dla dzieci ruszyła 24 lutego br. Autorzy wciągających historii dla dzieci na zgłoszenia mają czas do 23 marca.

2 marca 2020

Ruszył program minigrantów ArcelorMittal Poland

Od Partnerów

ArcelorMittal Poland po raz kolejny zaprasza aktywnych mieszkańców Dąbrowy Górniczej, Krakowa oraz gminy Zdzieszowice do udziału w konkursie grantowym „Działamy lokalnie”. Jest o co walczyć – w każdym z miast firma przeznaczyła po 100 tys. złotych do rozdysponowania na projekty społeczne, które mogą zgłaszać organizacje pozarządowe działające na rzecz mieszkańców tych miast.

2 marca 2020

BNP Paribas wspiera cały rok. Fundacja BNP Paribas umożliwia pracownikom Banku prosty sposób, by co miesiąc przekazywać drobne kwoty na ważne cele społeczne

Od Partnerów

Kolejny rok z rzędu pracownicy Banku BNP Paribas mają okazję włączenia się w program filantropii indywidualnej „Wspieram cały rok”. Każda osoba zatrudniona w Banku może zdecydować się na dobrowolne, comiesięczne odpisy od pensji wskazanej przez siebie kwoty. Zebrane w ten sposób środki są przeznaczane na dwa cele. Pierwszy z nich, to „Organizacja Roku”, którą corocznie  poprzez głosowanie, wybierają wszyscy pracownicy Banku. Drugim z nich jest wsparcie stypendystów programu „Klasa”, który jest autorskim programem stypendialnym Fundacji BNP Paribas.

2 marca 2020

Tesco podsumowuje kolejny rok przekazywania żywności

Od Partnerów

2890 ton – tyle produktów spożywczych przekazały potrzebującym sklepy Tesco w 2019 roku. Nadwyżki żywności trafiały do Banków Żywności, Caritas Polska i lokalnych organizacji charytatywnych. Dzięki tej współpracy firma nie tylko walczy z problemem niedożywienia, ale i aktywnie zmniejsza skalę marnowania żywności.

2 marca 2020

25 grantów na 25-lecie Lafarge w Polsce

Od Partnerów

24 lutego ruszyła druga edycja programu „Wspólnie dla Regionu”, skierowana do mieszkańców sąsiadujących z zakładami Lafarge w Polsce. Celem konkursu jest wsparcie lokalnych inicjatyw na rzecz ekologii, promocji zdrowia oraz stworzenia przyjaznej wspólnej przestrzeni dla społeczności. Na realizację pomysłu fundacja przeznaczy od 3 000 do 15 000 zł. Zgłoszenia można wysyłać do 24 marca.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc