Aktualności

7 marca 2019

Trwa X edycja plebiscytu „Złoty Bankier”

CSR w Polsce

W jubileuszowej X edycji plebiscytu „Złoty Bankier” internauci mogą do 17 marca oddać głosy w trzech kategoriach: „Bank wrażliwy społecznie”, „Najlepszy spot reklamowy”, „Najlepszy bank w social media”. Patronem plebiscytu jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

6 marca 2019

Veolia promuje odnawianie zasobów świata

Od Partnerów

5 marca rozpoczęła się kampania Veolii w Polsce. Firma popularyzuje rozwiązania z zakresu gospodarki o obiegu zamkniętym.

6 marca 2019

CEMEX Ventures ogłasza konkurs dla startupów budowlanych

Od Partnerów

CEMEX Ventures ogłasza konkurs skierowany do przedsiębiorców i start-upów, które chcą wprowadzać innowacje w branży…

5 marca 2019

Debata Rzeczpospolitej „Raportowanie niefinansowe – bilans pierwszego roku i lekcje na przyszłość”

Aktualności FOB, CSR w Polsce

28 lutego w redakcji dziennika „Rzeczpospolita” odbyła się debata „Raportowanie niefinansowe – bilans pierwszego roku i lekcje na przyszłość”. Udział w dyskusji wziął Tadeusz Joniewicz, menedżer projektów Forum Odpowiedzialnego Biznesu, koordynator konkursu Raporty Społeczne.

4 marca 2019

Znamy laureatów i laureatki X Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”. Michał Szafrański z nagrodą FOB

Aktualności FOB, CSR w Polsce

W sobotę 2 marca poznaliśmy laureatów i laureatki X edycji Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”. Anna Dereszowska, Anita Sokołowska i Bartek Kasprzykowski to laureaci wybrani przez internautów. Nagrodę Honorową Kapituły otrzymała Anja Rubik, a nagrodę specjalną Magazynu SHOW – Małgorzata Rozenek-Majdan. Przyznano również Gwiazdę Dobroczynności Forum Odpowiedzialnego Biznesu, patrona plebiscytu, która trafiła do Michała Szafrańskiego.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc