Aktualności

11 stycznia 2019

Jaki był CSR w mediach w 2018 roku? Rusza konkurs Pióro odpowiedzialności

Aktualności FOB

Teksty dziennikarzy i ekspertów dotyczące społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju, publikowane w 2018 roku, mogą być zgłaszane do 9. edycji konkursu „Pióro odpowiedzialności”. Rejestracja odbywa się przez formularz na stronie: http://odpowiedzialnybiznes.pl/pioro/. Dokonać jej mogą do 28 lutego redakcje, firmy, organizacje pozarządowe, jak i osoby prywatne.

10 stycznia 2019

Trwają zgłoszenia do Artystycznej Podróży Hestii

Od Partnerów

Do 10 lutego 2019 roku studenci IV / V roku wydziałów i kierunków artystycznych mogą zgłaszać swoje prace do 18. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii. Partnerem konkursu jest ERGO Hestia, partner Forum Odpowiedzialnego biznesu.

10 stycznia 2019

PKN ORLEN coraz bliżej morskiej farmy wiatrowej na Bałtyku

Od Partnerów

Baltic Power, spółka z Grupy ORLEN rozpoczyna  badania środowiskowe oraz pomiary  warunków wietrzności na obszarze posiadanej koncesji na morską farmę wiatrową na Bałtyku. W tym celu zawarta została umowa z Konsorcjum firm: MEWO S.A. oraz Instytutem Morskim w Gdańsku. Celem prac jest uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach przedsięwzięcia oraz określenie produktywności morskiej farmy wiatrowej. PKN ORLEN jest partnerem Forum Odpowiedzialnego biznesu.

10 stycznia 2019

ERGO Hestia partnerem Paszportów POLITYKI 2018

Od Partnerów

ERGO Hestia po raz kolejny została partnerem kategorii „Sztuki wizualne” w corocznym przeglądzie osiągnięć polskiej kultury, organizowanym przez tygodnik POLITYKA. Laureatką kategorii została Diana Lelonek, młoda zaangażowana artystka, której fotografie analizują zagrożenia, jakie niesie ze sobą współczesna cywilizcja. Patronat nad kategorią „Sztuki wizualne” to potwierdzenie realizowanej od wielu lat przez ERGO Hestię, partnera Forum Odpowiedzialnego Biznesu, konsekwentnej strategii mecenatu kultury.

10 stycznia 2019

Rekrutacja do I rundy Akademickiej Ligi Startupów

CSR w Polsce

Do 15 stycznia trwa nabór do Akademickiej Ligi Startupów – akceleratora, który został powołany przez 3 Fundacje: MOST, Startup Hub Poland i Digital Knowledge. Program adresowany jest do przedsiębiorców, którzy wychodzą naprzeciw społecznym i środowiskowym wyzwaniom. Patronem projektu jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc