Aktualności

6 marca 2019

CEMEX Ventures ogłasza konkurs dla startupów budowlanych

Od Partnerów

CEMEX Ventures ogłasza konkurs skierowany do przedsiębiorców i start-upów, które chcą wprowadzać innowacje w branży…

5 marca 2019

Debata Rzeczpospolitej „Raportowanie niefinansowe – bilans pierwszego roku i lekcje na przyszłość”

Aktualności FOB, CSR w Polsce

28 lutego w redakcji dziennika „Rzeczpospolita” odbyła się debata „Raportowanie niefinansowe – bilans pierwszego roku i lekcje na przyszłość”. Udział w dyskusji wziął Tadeusz Joniewicz, menedżer projektów Forum Odpowiedzialnego Biznesu, koordynator konkursu Raporty Społeczne.

4 marca 2019

Znamy laureatów i laureatki X Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”. Michał Szafrański z nagrodą FOB

Aktualności FOB, CSR w Polsce

W sobotę 2 marca poznaliśmy laureatów i laureatki X edycji Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”. Anna Dereszowska, Anita Sokołowska i Bartek Kasprzykowski to laureaci wybrani przez internautów. Nagrodę Honorową Kapituły otrzymała Anja Rubik, a nagrodę specjalną Magazynu SHOW – Małgorzata Rozenek-Majdan. Przyznano również Gwiazdę Dobroczynności Forum Odpowiedzialnego Biznesu, patrona plebiscytu, która trafiła do Michała Szafrańskiego.

4 marca 2019

Carrefour wprowadza ofertę wege dla zwierząt

Od Partnerów

Carrefour Polska rozwija ofertę ekologicznych karm dla zwierząt, wprowadzając nowe bio produkty dla czworonogów. W asortymencie wybranych sklepów Carrefour są również karmy pochodzenia roślinnego przeznaczone dla zwierząt z wrażliwością pokarmową lub alergiami.

4 marca 2019

Santander wprowadza kampanię społeczną #Zaparkuj telefon i jedź

Od Partnerów

Na jednym z budynków przy pl. Zawiszy w Warszawie można zobaczyć mural Santander Bank Polska. To nowa odsłona kampanii społecznej #Zaparkuj telefon i jedź, realizowanej w ramach edukacyjnego projektu Jak Jeździsz. Celem kampanii jest wyeliminowanie niechlubnej praktyki patrzenia w ekran smartfona zamiast na drogę.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc