Aktualności

18 kwietnia 2019

Grupa PGE nagrodzona Srebrnym Listkiem CSR Polityki

Od Partnerów

PGE otrzymała po raz czwarty Srebrny Listek CSR, wyróżnienie przyznawane wspólnie przez tygodnik Polityka, firmę doradczą Deloitte oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Nagroda ta jest potwierdzeniem zaangażowania PGE w rozwój biznesu w sposób zrównoważony oraz z poszanowaniem dla otoczenia.

18 kwietnia 2019

ArcelorMittal Poland sadzi 70 000 drzew na 70 lat dzielnicy

Od Partnerów

Na 12 hektarach terenu w Nowej Hucie powstaje nowy las dla mieszkańców Krakowa. Sadząc 70 000 drzew huta ArcelorMittal Poland chce uczcić 70-lecie powstania kombinatu i dzielnicy. Do tej pory posadziła 70 dużych dębów i 20 tys. sadzonek lipy drobnolistnej, grabu, wiązu, dębu czy jawora.

18 kwietnia 2019

Provident Polska ze Złotym Listkiem CSR

Od Partnerów

Provident Polska po raz piąty znalazł się w zestawieniu najbardziej odpowiedzialnych społecznie przedsiębiorstw, przygotowanym przez tygodnik „Polityka”. Podczas wtorkowej gali Provident został uhonorowany Złotym Listkiem CSR.

18 kwietnia 2019

Partnerzy FOB sygnatariuszami paktu na rzecz zrównoważonego wykorzystywania tworzyw sztucznych

Od Partnerów

Carrefour Polska został sygnatariuszem polskiego paktu na rzecz zrównoważonego wykorzystywania tworzyw sztucznych. Inicjatywa, której celem jest wypracowanie sposobów na bardziej zrównoważone korzystanie z plastiku i innych tworzyw sztucznych w polskiej gospodarce, została zawiązana przez największe firmy wprowadzające na polski rynek produkty w opakowaniach z tworzyw sztucznych, te związane z łańcuchem wartości opakowań, a także przez organizacje branżowe i pozarządowe.

18 kwietnia 2019

Kompania Piwowarska Srebrnym Listkiem CSR

Od Partnerów

Już ósmy raz Kompania Piwowarska znalazła się wśród firm odpowiedzialnych społecznie, którym tygodnik POLITYKA przyznał swoje wyróżnienia. W tej edycji KP została uhonorowana Srebrnym Listkiem CSR.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc