Aktualności

11 lutego 2019

„Nie bądź dziki!” na drodze – czyli e-szkolenie Raben dla kierowców

Od Partnerów

Firma Raben od lat buduje silną kulturę bezpieczeństwa wśród swoich pracowników i dostawców oraz dba o edukację nie tylko swojego zespołu, ale także wszystkich użytkowników dróg: zmotoryzowanych i pieszych. Dlatego w lipcu 2018 ruszyła specjalna platforma edukacyjna „Nie bądź dziki!”, poświęcona bezpieczeństwu drogowemu. Platforma dostępna jest na stronie internetowej www.niebadzdziki.pl.

11 lutego 2019

17. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

Od Partnerów

25 maja odbędzie się 17. już edycja najpopularniejszej imprezy biegowej w województwie łódzkim. Zapisy do Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run ruszyły 15 stycznia. Organizatorzy chcą przyciągnąć na start sześć tysięcy amatorów biegania z Polski i zagranicy i ok. 300-400 osób biorących udział w marszobiegu na dystansie 1,5 km i ok. 1,5 tysiąca dzieci i młodzieży.

11 lutego 2019

Skanska i infuture hatalska foresight institute ogłaszają zwycięzców konkursu Future Office Space

Od Partnerów

Penelope Barret i Tiziano Sorgi, studenci międzynarodowego programu edukacyjnego Erasmus z Politechniki Gdańskiej za pracę „We will bee workers” oraz Martyna Włodarska i Małgorzata Bylińska z Akademii Sztuk Pięknych za „Inteligentne rośliny (Flora robotica)” zostali zwycięzcami konkursu na zaprojektowanie wnętrza biurowca przyszłości. Jury konkursu doceniło prace, które odpowiadają na potrzeby pracowników i trendy zwiastujące zmiany w przyszłości. Konkurs odbył się w ramach projektu Biurowce Przyszłości. Jego organizatorami są infuture hatalska foresight institute oraz spółka biurowa Skanska.

11 lutego 2019

7 urodziny Karty Różnorodności – premiera publikacji „Oblicza zarządzania różnorodnością w Polsce”

Aktualności FOB

Karta Różnorodności obecna jest już w naszym kraju od 7 lat! I jak co roku, z okazji urodzin programu podsumowujemy jego działania. Zapraszamy do oglądania debaty online już w czwartek, 14 lutego w godzinach 12:00-13:00 na Facebooku Karty Różnorodności.

8 lutego 2019

LOTOS będzie wspierał polski tenis

CSR w PolsceOd Partnerów

Grupa LOTOS została strategicznym sponsorem Polskiego Związku Tenisowego (PZT). Umowę podpisano w środę 6 lutego…

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc