Aktualności

16 lipca 2019

Orange wspiera startupy pozytywnego wpływu

Od Partnerów

Startupy pozytywnego wpływ nabierają coraz większej popularności spośród współczesnych projektów. Coraz większa ilość firm inwestują w takie biznesy nie tylko dla komercyjnego zysku, a również dla pozytywnego wpływu na środowisko i społeczeństwo. Orange Polska, jako pionier we wsparciu startupów pozytywnego wpływu, opowiedziała o ich ważnej roli. 

16 lipca 2019

Nowe prace w kolekcji Fundacji Sztuki Polskiej ING

Od Partnerów

Do kolekcji Fundacji Sztuki Polskiej ING dołączyły dwie nowe prace Cezarego Poniatowskiego. Obiekty pochodzą z otwartego cyklu prac zaprezentowanego po raz pierwszy na solowej wystawie artysty w 2018 roku.

16 lipca 2019

Wspólna Przestrzeń kolejnym udanym projektem CSR Pasaży Tesco

Od Partnerów

Pasaże Tesco podsumowują wielki sukces Wspólnej Przestrzeni. W ramach programu w ciągu sześciu miesięcy zrealizowano blisko 70 eventów w dziesięciu polskich miastach. To kolejna akcja CSR organizowana przez centra handlowe prowadzone przez Tesco Polska, która potwierdza wizerunek Pasaży Tesco jako inicjatora spotkań na gruncie społecznym.

16 lipca 2019

Szkolenie e-learningowe Tesco docenione na arenie międzynarodowej

Od Partnerów

Szkolenie e-learningowe dla pracowników Tesco w Europie Środkowej dotyczące przekazywania nadwyżek żywności otrzymało nagrodę Comenius EduMedia w najbardziej prestiżowym niemieckim konkursie edukacyjno-innowacyjnym. Nagroda przyznawana przez międzynarodowe jury jest jednym z największych wyróżnień z sektora multimedialnych produktów edukacyjnych.

16 lipca 2019

Rusza czwarta edycja konkursu EKO HESTIA SPA

Od Partnerów

EKO HESTIA SPA to konkurs przeznaczony dla polskich uzdrowisk, w którym się ocenia się i nagradza kompleksowe, długofalowe działania, inwestycje oraz inicjatywy na rzecz ochrony środowiska. Ważnym elementem tych działań jest też systematyczna edukacja ekologiczna lokalnych społeczności. W finałową fazę wkracza właśnie czwarta edycja konkursu, w której ocenie podlegają nowatorskie działania i inwestycje, mające pozytywny wpływ na środowisko, zrealizowane w latach 2013-2018.

16 lipca 2019

Raben zorganizowała dzień otwarty dla rodzin

Od Partnerów

Dzieci częsta zadają się pytaniami, co robią ich rodzice w pracy.  Przez tra rodzą się różnego rodzaju domysły aby uciąć je i w końcu dać jasną odpowiedź na pytania Grupa Raben w Robakowie zorganizowano dzień otwarty dla rodzin pracowników.

16 lipca 2019

Krakowscy aktywiści wsparci w ramach programu grantów ArcelorMittal Poland – „Działamy lokalnie”

Od Partnerów

ArcelorMittal Polska wsparł aktywistów z małopolskiego województwa w ramach programu minigrantów „Działamy lokalnie”. Łącznie firma przekazała środki na realizację 44 projektów. 

16 lipca 2019

Enea podsumowuje jubileuszową edycję zawodów Bydgoszcz Triathlon

Od Partnerów

W tegorocznej edycji na starcie stanęło ponad 4 tys. zawodników, z czego blisko połowę stanowili debiutanci. Zawodników dopingowało blisko 15 tys. kibiców, którzy przyjechali do Bydgoszczy z całej Polski. Organizatorzy zadbali również o dodatkowe atrakcje dla kibiców, w tym rozbudowane zawody dla dzieci Enea Tri-Fun, liczne strefy kibicowania i strefy rozrywki.

16 lipca 2019

PGNiG i Fundacja Startup Hub Poland rozpoczęły drugą rundę rządowego programu Poland Prize

Od Partnerów

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo oraz Startup Hub Poland zaprosiły do Polski kolejną grupę zagranicznych startupów oferujących innowacyjne rozwiązania dla przedsiębiorstw z branży energetycznej. Na najlepszych czeka wsparcie finansowe i możliwość wdrożenia swoich projektów w Polsce. PGNiG jest strategicznym partnerem projektu.

16 lipca 2019

Carrefour wprowadza innowacyjne rozwiązania dla osób niewidomych

Od Partnerów

W Galerii Morena zainstalowano system znaczników TOTUPOINT, który wspomaga orientację przestrzenną i zwiększa poziom bezpieczeństwa osób niewidomych i niedowidzących. Jest to działanie realizowane przez Carrefour Polska, właściciela galerii w Gdańsku, w ramach partnerstwa na rzecz dostępności, którego sieć jest sygnatariuszem.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc