Aktualności

16 stycznia 2019

Poznańskie wyróżnienie dla Prezesa Amica

Od Partnerów

Prezes firmy Amica, Jacek Rutkowski otrzymał z rąk Jacka Jaśkowiaka Złotą Pieczęć Miasta Poznania. Było to jedyne wyróżnienie wręczone podczas oficjalnej uroczystości w ramach prezydenckiego Spotkania Noworocznego w Centrum Kultury Zamek. Amica jest partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

16 stycznia 2019

Najważniejsze trendy z zakresu gospodarki cyrkularnej na 2019 rok wg Stena Recycling

Od Partnerów

Szczyt klimatyczny COP24 sprawił, że oczy całego świata zwróciły się w stronę problemów związanych z…

16 stycznia 2019

680 dzieci wzięło udział w warsztatach architektonicznych Lafarge w Polsce

Od Partnerów

W ramach „Laboratorium Architektury”, ogólnopolskiego programu realizowanego przez WSPÓLNIE – Fundację LafargeHolcim odbyły się 34 warsztaty architektoniczne dla dzieci i młodzieży z 18 lokalizacji. Celem projektu była promocja architektury wśród najmłodszych, wspieranie u nich kreatywności oraz pokazywanie, że dobrze zaprojektowana przestrzeń wpływa pozytywnie na codzienne życie. Fundacja WSPÓLNIE została powołana przez LafargeHolcim, partnera Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

15 stycznia 2019

ArcelorMittal Poland podsumowuje ostatnie 12 miesięcy w zdzieszowickiej koksowni

Od Partnerów

 Równolegle z inwestycjami proekologicznymi i modernizacjami wartymi prawie 100 mln zł w koksowni ArcelorMittal Poland w Zdzieszowicach, firma zrealizowała w regionie projekty społeczne.

15 stycznia 2019

Segregujmy jak należy – Carrefour Polska partnerem Koalicji 5 Frakcji

Od Partnerów

Carrefour Polska przystąpił do Koalicji 5 Frakcji – inicjatywy CSR Consulting oraz Eneris Ochrona Środowiska. Koalicja edukuje konsumentów jak prawidłowo postępować z odpadami komunalnymi i wprowadza jednolity system piktogramów, pomagający w odpowiedniej ich segregacji.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc