Aktualności

13 marca 2019

Wyłoniono laureatów Nagrody Znaku i ERGO Hestii im. ks. J. Tischnera

Od Partnerów

Po raz 19 wyłoniono laureatów Nagrody Znaku i Hestii im. ks. J. Tischnera. To wyróżnienie przyznawane jest wybitnym intelektualistom, publicystom i działaczom społecznym. W tym roku nagroda trafiła do rąk o. Ludwika Wiśniewskiego, eseisty Łukasza Garbala oraz do działaczy społecznych Lidii Niedźwiedzkiej-Owsiak i Jerzego Owsiaka.

13 marca 2019

Provident Polska po raz trzeci z tytułem „Mistrz Biznesu”

Od Partnerów

Provident Polska po raz kolejny został laureatem nagrody „Mistrz Biznesu”, przyznawanej za tworzenie wysokich standardów biznesowych w Polsce. Firma została wyróżniona za działania na rzecz wzmacniania reputacji sektora pożyczkowego, a także wypracowywanie dobrych praktyk w zakresie relacji z klientami, opartych na odpowiedzialnym pożyczaniu.

13 marca 2019

Odbyła się debata „Inspirator, kreator, zdobywca. Gotowi na przyszłość?” organizowana przez Orange

Od Partnerów

12 marca eksperci dyskutowali o kompetencjach przyszłości, dialogu, współpracy oraz przywództwie podczas debaty „Inspirator, kreator, zdobywca. Gotowi na przyszłość?” zorganizowanej przez Orange w ramach cyklu Miasteczko Myśli.

12 marca 2019

Forum Odpowiedzialnego Biznesu w 2019 roku

Aktualności FOB

Jak co roku, Forum planuje szereg aktywności skierowanych zarówno do środowiska biznesowego, jak i wszystkich osób zainteresowanych społeczną odpowiedzialnością biznesu. W najbliższych miesiącach planowane są nowe publikacje, wydarzenia i konkursy.

11 marca 2019

Orange zaprasza interesariuszy do współtworzenia raportu zintegrowanego

Od Partnerów

Orange Polska raportuje dane niefinansowe od ponad 11 lat, a od trzech lat publikuje raporty zintegrowane. Firma postanowiła zaprosić swoich interesariuszy do dyskusji nad zawartością najnowszej publikacji.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc