Aktualności

7 lutego 2020

W Forbes Polska komentarz Marzeny Strzelczak nt. trendów CSR

Aktualności FOB,

W lutowym numerze magazynu Forbes Polska ukazał się artykuł Pawła Strawińskiego poświęcony koncepcji społecznej odpowiedzialności biznesu oraz zrównoważonemu rozwojowi. Eksperckiego komentarza nt. trendów CSR udzieliła Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

7 lutego 2020

Korzyści komunikacyjno-promocyjne dla Wystawców 8. Targów CSR

Aktualności FOB

Trwa rejestracja wystawców 8. Targów CSR, największego w Polsce wydarzenia CSR poświęconego odpowiedzialnemu biznesowi i zrównoważonemu rozwojowi. Udział w wydarzeniu to również szereg możliwości komunikacyjno-promocyjnych dla firm, organizacji i instytucji z własnymi stoiskami wystawowymi. Targi odbędą się 16 kwietnia br….

7 lutego 2020

500 tysięcy złotych z grantu Fundacji Santander „Tu mieszkam, tu zmieniam EKO”

Od Partnerów

Parki kieszonkowe, ogrody deszczowe, zielone przystanki komunikacji miejskiej – aż 68 ekologicznych pomysłów ma szansę na realizację w programie grantowym „TU MIESZKAM, TU ZMIENIAM EKO”. Fundacja Santander Bank Polska przeznaczy na projektu 500 tys. zł. Zgłoszenia konkursowe są przyjmowane do 2 marca 2020 r.

6 lutego 2020

Rusza nabór firm otwartych na różnorodność. Do końca lutego zgłoszenia do II edycji Diversity & Inclusion Rating

Aktualności FOB,

Coraz więcej firm stawia na różnorodność, rozumie i docenia wartość równych szans w miejscu pracy. W odpowiedzi na rosnącą potrzebę podnoszenia jakości zarządzania różnorodnością, Forum Odpowiedzialnego Biznesu zaprasza do udziału w II edycji Diversity & Inclusion Rating. To narzędzie, które wspiera przedsiębiorstwa w budowaniu włączającej kultury organizacyjnej.

5 lutego 2020

Biznes dla edukacji w Polsce. Trwa kampania informacyjna Forum Odpowiedzialnego Biznesu #5latSDGs

Aktualności FOB

4. Cel Zrównoważonego Rozwoju – “dobra jakość edukacji” należy do dobrze realizowanych przez Polskę, co potwierdza Raport “SDG Index and Dashboards”. Twórcy zestawienia podkreślają wysoki stopień realizacji  zadań zdefiniowanych w celu, choć wciąż pojawiają się wyzwania w tym zakresie. Obszarem wymagającym większego zaangażowania jest m.in. rozwijanie kształcenia dorosłych.

5 lutego 2020

W #OdPOWIEDZialnie Provident o edukacji finansowej

Aktualności FOB, Od Partnerów

11. odcinek #OdPOWIEDZialnie został przygotowany w ramach kampanii informacyjnej #5latSDGs. Ten tydzień jest poświęcony 4. celowi – Zapewnić wszystkim edukację wysokiej jakości oraz promować uczenie się przez całe życie. Na temat edukacji finansowej wypowiedzi udzieliła firma Provident. 

4 lutego 2020

Różnorodność a kapitał społeczny

Od Partnerów

23 stycznia 2020 roku odbył się w Warszawie VI Kongres Różnorodności. W tym roku wydarzeniu, odbywającym się pod patronatem Karty Różnorodności, towarzyszył temat przewodni „Fixing tomorrow with diversity — czyli jak różnorodność wpływa na budowanie kapitału społecznego”.

4 lutego 2020

Zbliża się kolejna edycja Nagrody im. prof. Aleksandra Gieysztora

Od Partnerów

Potrzeba autorytetów jest tym większa, im większy wokół nas szum informacyjny. Zdajemy sobie sprawę, że należy wspierać tych, którzy poprzez swoje działania przyczyniają się do przełamywania schematów i zmuszają do refleksji. Nagroda im. prof. Aleksandra Gieysztora, która corocznie przyznawana jest przez Fundację Citi Handlowy im. Leopolda Kronenberga, powstała właśnie po to, by wyróżniać osobowości wybitne, ponadprzeciętne, których działalność może nas inspirować.

4 lutego 2020

Orange Polska wspiera badanie jakości powietrza w szkołach

Od Partnerów

Orange Polska, Ministerstwo Rozwoju i Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej rozpoczynają pilotażowy projekt monitorowania jakości powietrza w szkołach. Jeszcze w tym roku niezbędne systemy trafią do setki szkół w całym kraju.

3 lutego 2020

Provident Polska po raz ósmy z tytułem Top Employer

Od Partnerów

Provident Polska po raz ósmy otrzymał tytuł Top Employer. Jest to wyróżnienie, przyznawane przez Top Employers Institute firmom, które tworzą najlepsze warunki pracy.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc