Aktualności

2 marca 2021

Czy łatwo wychowywać dziecko w Polsce?

Od Partnerów

Polska znalazła się wśród 16 państw świata, w których przeprowadzono badanie na temat wyzwań związanych z wychowywaniem dzieci. Nestlé publikuje wyniki raportu Parenting Index.

2 marca 2021

23. wydanie Kompendium CSR

CSR w Polsce

Najnowsza edycja „Odpowiedzialny biznes – Kompendium CSR” miała swoją premierę 26 lutego 2021 roku. Eksperckiego komentarza do wydawnictwa udzieliła Marzena Strzelczak, prezeska, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

1 marca 2021

Przygotuj się, nawet jeśli (jeszcze) nie wiesz na co. Co biznes ma wspólnego z aktywizmem

Aktualności FOB

Co firmy mają wspólnego z aktywizmem? Jakie tematy cieszą się zainteresowaniem opinii publicznej? Czy warto zabierać głos w sprawach będących przedmiotem sporów? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w najnowszej analizie tematycznej Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Publikacja zawiera wyniki badań oraz komentarze czołowych ekspertów i ekspertek w obszarze CSR i komunikacji.

26 lutego 2021

Certyfikat HR 2020 Najwyższej Jakości dla Leroy Merlin Polska

Od Partnerów

W grudniu 2020 roku firma Leroy Merlin Polska została nagrodzona certyfikatem HR Najwyższej Jakości 2020 za zachowanie najwyższych standardów zarządzania kapitałem ludzkim. To już kolejny certyfikat HR Najwyższej Jakości przyznany Leroy Merlin Polska, poprzednie wyróżnienia firma zdobywała co roku, od 2014 roku.

26 lutego 2021

Bogdanka Społecznie Zaangażowana – Podsumowanie 2020 roku

Od Partnerów

Rok 2020, mimo swoich ograniczeń, w obszarze działań społecznych był znacznie intensywniejszy. Obok inicjatyw związanych z przeciwdziałaniem pandemii Covid-19 i wsparciem partnerów społecznych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji z uwagi na nią, z dużym sukcesem firma kontynuowała program Bogdanka Społecznie Zaangażowana.

26 lutego 2021

Z Bogdanką po maskotkę marzeń

Od Partnerów

Lubelski Węgiel Bogdanka zaprasza dzieci z woj. lubelskiego do konkursu, organizowanego w partnerstwie z Fundacją Inside Out z Lublina. Konkurs „Z Bogdanką po maskotkę marzeń” polega na przedstawieniu w formie rysunkowej wymarzonej maskotki dziecka, która zostanie uszyta dla zwycięzcy, zgodnie z jego projektem.

26 lutego 2021

Energa pomogła w zakupie kurtek dla młodych piłkarzy

Od Partnerów

Młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej Gminnego Klubu Sportowego Kowale ćwiczą w nowych, sportowych kurtkach. Zostały one zakupione w ramach współpracy CSR z Energą z Grupy ORLEN.

25 lutego 2021

Kto wyłoni zwycięzców 11. edycji konkursu dla dziennikarzy i ekspertów CSR?

Aktualności FOB

Forum Odpowiedzialnego Biznesu ogłosiło skład jury 11. edycji konkursu „Pióro odpowiedzialności”, w którym nagradzani są piszący na temat odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju. Zgłoszenia artykułów można dokonać jeszcze do 28 lutego (włącznie) poprzez stronę odpowiedzialnybiznes.pl/pioro.

25 lutego 2021

Bank BNP Paribas partnerem tytularnym międzynarodowego festiwalu filmów ekologicznych

Od Partnerów

Bank BNP Paribas został tytularnym partnerem tegorocznej czwartej edycji Kraków Green Film Festival. Od teraz, przez najbliższe trzy lata, będzie się on odbywał pod nazwą BNP Paribas Green Film Festival.

25 lutego 2021

Grupa ORLEN doceniona za zaangażowanie społeczne na Litwie

Od Partnerów

Grupa ORLEN aktywnie angażuje się w inicjatywy społeczne i kulturalne na Litwie, wspiera również Polaków mieszkających w tym kraju.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc