Aktualności

16 lipca 2019

Carrefour wprowadza innowacyjne rozwiązania dla osób niewidomych

Od Partnerów

W Galerii Morena zainstalowano system znaczników TOTUPOINT, który wspomaga orientację przestrzenną i zwiększa poziom bezpieczeństwa osób niewidomych i niedowidzących. Jest to działanie realizowane przez Carrefour Polska, właściciela galerii w Gdańsku, w ramach partnerstwa na rzecz dostępności, którego sieć jest sygnatariuszem.

16 lipca 2019

O roli CSR w Polpharmie

Od Partnerów

Krajowe Centrum Promocji Zdrowia w Miejscu Pracy przeprowadziło wywiad z Maciejem Ciechanowskim, ekspertem ds. społecznej odpowiedzialności i innowacji w Polpharmie. W niniejszym wywiadzie m.in. ekspert podkreślił znaczenie działalności CSR-owej w firmie.  

16 lipca 2019

PSE nagrodzona międzynarodowym certyfikatem za bezpieczeństwo pracy i ciągłość działania

Od Partnerów

System zarządzania ciągłością działania w Polskich Sieciach Elektroenergetycznych zapewnia utrzymanie przesyłu energii elektrycznej przy zachowaniu bezpieczeństwa pracy Krajowego Systemu Elektroenergetycznego – to wniosek z audytu przeprowadzonego przez niezależnych ekspertów. Spółka otrzymała certyfikat potwierdzający, że spełnia międzynarodowe normy w tym zakresie.

16 lipca 2019

PGNiG pomaga w przejściu na ekologiczne ogrzewanie

Od Partnerów

Razem z BOŚ Bankiem PGNiG rozpocznie program skierowany do osób zainteresowanych wymianą systemu ogrzewania na ekologiczny, zasilany gazem ziemnym. Program jest realizowany przez dopłaty i jest kolejnym działaniem firmy wspierających odbiorców modernizujących systemy grzewcze.

16 lipca 2019

PKN Orlen zaangażował się w w projekt stworzenia strzeżonego kąpieliska w Grabinie

Od Partnerów

PKN Orlen po raz czwarty finansuje projekt „Bezpieczne wakacje z ORLENEM”, dzięki czemu rodziny spokojnie mogą spędzać czas nad wodą.

16 lipca 2019

Jak dbać o swoich pracowników? Dobre praktyki Kompanii Piwowarskiej z wyróżnieniem

Od Partnerów

Eksperci z Well.hr sporządzili raport poświęcony różnym sposobom dbania o pracowników przez pracodawców. Autorzy opracowania „Rusz się! Jak wspierać aktywność fizyczną pracowników” podkreślają, że pracownicy uprawiający sport są bardziej zadowoleni, zaangażowani i wydajni. Wśród „pracoumilaczy” dbających o swoich pracowników znalazła się Kompania Piwowarska.

16 lipca 2019

Podsumowanie VII Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka

Od Partnerów

14 lipca odbyły się VII Mistrzostwach Świata Dzieci z Domów Dziecka sponsorowane przez sieć Biedronka. Tytuł mistrzowski obroniła reprezentacja Ukrainy, która na MŚ zdobyła 60 goli, Polacy dotarli do ćwierćfinału.

16 lipca 2019

Trwa 6. edycja programu „Shaping Futures” Schwarzkopf Professional

Od Partnerów

„Shaping Futures” to inicjatywa marki Schwarzkopf Professional, która działa na zasadach wolontariatu. Właśnie trwa 6. edycja programu umożliwiającego młodzieży rozwój kompetencji fryzjerskich.  8 lipca br. rozpoczęła się szósta polska edycja międzynarodowego programu „Shaping Futures”, który powstał z inicjatywy marki Henkel Schwarzkopf Professional.

16 lipca 2019

Ekologiczna mikroelektrociepłownia na gaz od PGE

Od Partnerów

PGE Polska Grupa Energetyczna we współpracy z Instytutem Energetyki – Instytutem Badawczym pracuje nad autorskim projektem źródeł mikrokogeneracyjnych. Urządzenia te zasilane będą gazem ziemnym.

16 lipca 2019

Rozpoczął się największy program stażowy w Rossmannie

Od Partnerów

Rekordowa liczba 30 studentów rozpoczęła płatne staże w centrali Rossmanna w Łodzi. To już 8. edycja organizowanego co roku przez Urząd Miasta programu „Praktykuj w Łodzi”. 

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc