Aktualności

2 lipca 2020

ERGO Hestia z prestiżowym certyfikatem

Redukcja emisji CO2, hybrydowe auta i… własny park. ERGO Hestia od lat dba o środowisko. Teraz otrzymała certyfikat ISO 14001:2015, który potwierdza jej skuteczność.

2 lipca 2020

IKEA publikuje raport “Made in Poland”

Od Partnerów

IKEA podsumowuje działalność na polskim rynku w 2019 roku w raporcie „Made in Poland”. Firmy z korzeniami IKEA silnie wpływają na polską gospodarkę i lokalne społeczności, w obrębie których funkcjonują. Zatrudniają bezpośrednio 16 tys. osób, a kolejne 75 tys. osób pracuje u dostawców.

1 lipca 2020

Ukazała się 22. edycja Kompendium CSR

, CSR w Polsce

Ukazała się 22. edycja Kompendium CSR. W gronie autorek i autorów tekstów jest także Marzena Strzelczak, prezeska Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

30 czerwca 2020

Lyreco podsumowuje ostatnie inicjatywy pomocowe

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Firma Lyreco na swojej stronie na Facebooku podsumowała swoje ostatnie inicjatywy dotyczące m.in. reakcji na skutki społeczno-ekonomiczne pandemii koronawirusa.

30 czerwca 2020

Zobacz relację ze spotkania FOB „Neutralność klimatyczna. Realny cel czy utopijna wizja?”

Aktualności FOB

Firmy, miasta, regiony czy państwa stoją przed wyzwaniem zdefiniowania i realizacji celów związanych z osiągnięciem neutralności klimatycznej. Na ile ich plany są możliwe do wykonania, a na ile wciąż pozostają nierzeczywistą perspektywą? To zagadnienie podjęli uczestnicy wydarzenia “Neutralność klimatyczna. Realny cel czy utopijna wizja?”, organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Spotkanie odbyło się 30 czerwca w formule online.

29 czerwca 2020

Brown-Forman Polska dla polskich medyków

Reakcje na COVID-19

Na przełomie kwietnia i maja, pracownicy Brown-Forman Polska – dystrybutora alkoholi premium, we współpracy z warszawską restauracją Zakład Mięsny, zaangażowali się w akcję dostarczania ciepłych posiłków do stołecznych szpitali. W trakcie dwóch tygodni wolontariusze dostarczyli medykom ponad 600 ciepłych posiłków.

26 czerwca 2020

Grupa Chiesi zwiększa środki wsparcia dla pracowników, pacjentów i lekarzy w obliczu pandemii COVID-19

Od Partnerów

W obliczu pandemii COVID-19 Grupa Chiesi zwiększa środki wsparcia dla pracowników, pacjentów i lekarzy.

26 czerwca 2020

Uwierz w recykling!

Od Partnerów

Po co segregować odpady, skoro potem i tak są mieszane w śmieciarce? Czy rzeczy z materiałów z recyklingu mają dobrą jakość? – wciąż pojawiają się tego typu pytania, choć w lipcu minie już 7 lat od wprowadzenia powszechnego obowiązku segregowania odpadów. Rozwiewamy te wątpliwości!

26 czerwca 2020

L’Oréal ogłasza nowe globalne cele dotyczące zrównoważonego rozwoju do roku 2030

Od Partnerów

L’Oréal inauguruje nowy globalny program zrównoważonego rozwoju pod nazwą „L’Oréal for the Future”. Określa on najnowsze cele, które Grupa chce zrealizować do 2030 roku i jest odpowiedzią na rosnące wyzwania związane ze środowiskiem i sytuacją społeczną. L’Oréal zapowiada szybszą transformację swojego modelu biznesowego, uwzględniającą ograniczenia planety oraz wzmacnia swoje zaangażowanie – zarówno w kwestie zrównoważonego rozwoju, jak i walkę z wykluczeniem społecznym.

26 czerwca 2020

PZU wspiera zwycięzcę „The Voice Kids”

Od Partnerów

Już dziś na kanale VEVO premiera teledysku Marcina Maciejczaka do piosenki „Deszcz i bez”. Młody artysta jest zwycięzcą ostatniej edycji programu telewizyjnego TVP2 „The Voice Kids”. Nagranie singla i teledysku ufundował PZU, który był sponsorem programu.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc