Aktualności

8 kwietnia 2019

Kolejne 300 szkół będzie rozwijać cyfrowe umiejętności z Fundacją Orange

Od Partnerów

Ruszył nabór szkół do bezpłatnych programów Fundacji Orange, które podnoszą cyfrowe kompetencje uczniów i nauczycieli. Dzięki MegaMisji i #SuperKoderom uczniowie kolejnych 300 szkół podstawowych nauczą się jak bezpiecznie poruszać się w cyfrowym świecie, nauczyciele poszerzą swoje kompetencje, a szkoły otrzymają granty i pomoce edukacyjne wspierające ich w korzystaniu z nowoczesnych technologii. Programy objęte są honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji.

8 kwietnia 2019

Santander Bank Polska wprowadził do aplikacji mobilnej języki ukraiński i rosyjski

Od Partnerów

Santander Bank Polska zaktualizował swoją mobilną aplikację na Androida. Pojawiły się w niej dwa nowe języki: ukraiński i rosyjski.

8 kwietnia 2019

Rusza konkurs EKO HESTIA SPA

Od Partnerów

Już po raz czwarty włodarze polskich uzdrowisk mogą zgłaszać proekologiczne działania i inicjatywy – najlepsze działania zostaną nagrodzone czekiem na 100 tysięcy złotych. Laureata tegorocznego konkursu EKO HESTIA SPA poznamy jesienią 2019 roku.

5 kwietnia 2019

Grupa Raben partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Od Partnerów

28 marca br. Grupa Raben oficjalnie stała się firmą partnerską Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Tego samego…

5 kwietnia 2019

2019 Outlook & Trends report

CSR na świecie

Raport WBCSD „Outlook & Trends” z 2019 roku jest przeglądem najnowszych publikacji i analiz podejmujących tematy związane z CSR i zrównoważonym rozwojem. Celem autorów było wskazanie trendów, sygnałów i wyzwań istotnych zwłaszcza dla firm realizujących działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc