Aktualności

26 lutego 2021

Certyfikat HR 2020 Najwyższej Jakości dla Leroy Merlin Polska

Od Partnerów

W grudniu 2020 roku firma Leroy Merlin Polska została nagrodzona certyfikatem HR Najwyższej Jakości 2020 za zachowanie najwyższych standardów zarządzania kapitałem ludzkim. To już kolejny certyfikat HR Najwyższej Jakości przyznany Leroy Merlin Polska, poprzednie wyróżnienia firma zdobywała co roku, od 2014 roku.

26 lutego 2021

Bogdanka Społecznie Zaangażowana – Podsumowanie 2020 roku

Od Partnerów

Rok 2020, mimo swoich ograniczeń, w obszarze działań społecznych był znacznie intensywniejszy. Obok inicjatyw związanych z przeciwdziałaniem pandemii Covid-19 i wsparciem partnerów społecznych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji z uwagi na nią, z dużym sukcesem firma kontynuowała program Bogdanka Społecznie Zaangażowana.

26 lutego 2021

Z Bogdanką po maskotkę marzeń

Od Partnerów

Lubelski Węgiel Bogdanka zaprasza dzieci z woj. lubelskiego do konkursu, organizowanego w partnerstwie z Fundacją Inside Out z Lublina. Konkurs „Z Bogdanką po maskotkę marzeń” polega na przedstawieniu w formie rysunkowej wymarzonej maskotki dziecka, która zostanie uszyta dla zwycięzcy, zgodnie z jego projektem.

26 lutego 2021

Energa pomogła w zakupie kurtek dla młodych piłkarzy

Od Partnerów

Młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej Gminnego Klubu Sportowego Kowale ćwiczą w nowych, sportowych kurtkach. Zostały one zakupione w ramach współpracy CSR z Energą z Grupy ORLEN.

25 lutego 2021

Kto wyłoni zwycięzców 11. edycji konkursu dla dziennikarzy i ekspertów CSR?

Aktualności FOB

Forum Odpowiedzialnego Biznesu ogłosiło skład jury 11. edycji konkursu „Pióro odpowiedzialności”, w którym nagradzani są piszący na temat odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju.

25 lutego 2021

Bank BNP Paribas partnerem tytularnym międzynarodowego festiwalu filmów ekologicznych

Od Partnerów

Bank BNP Paribas został tytularnym partnerem tegorocznej czwartej edycji Kraków Green Film Festival. Od teraz, przez najbliższe trzy lata, będzie się on odbywał pod nazwą BNP Paribas Green Film Festival.

25 lutego 2021

Grupa ORLEN doceniona za zaangażowanie społeczne na Litwie

Od Partnerów

Grupa ORLEN aktywnie angażuje się w inicjatywy społeczne i kulturalne na Litwie, wspiera również Polaków mieszkających w tym kraju.

24 lutego 2021

Company readiness for inclusive workforce transitions

CSR na świecie

Jak wynika z raportu przygotowanego przez CSR Europe w ramach projektu „Upskill 4 Future”, firmy i pracownicy nie są w pełni gotowi do cyfrowej i zielonej transformacji rynku pracy.

24 lutego 2021

Santander Bank Polska rozpoczął ostatnią rundę akceleracji startupów w ramach programu AccelUp

Od Partnerów

W czwartej rundzie programu akceleracyjnego, który bank realizuje wspólnie z Accelpoint, wybrano już pięć polskich startupów (wybór szóstego wciąż trwa), które rozpoczną teraz prace nad dostosowaniem zaproponowanych rozwiązań do wymagań biznesowych banku i potrzeb jego klientów.

24 lutego 2021

Co czwarta mała i średnia firma w Polsce obawia się zagrożeń związanych z korzystaniem z internetu przez pracowników

Od Partnerów

Co czwarta mała i średnia firma zdaje sobie sprawę, że niezabezpieczony dostęp do sieci internet jest jednym z największych zagrożeń dla bezpieczeństwa danych firmowych. Obawiają się przede wszystkim zawirusowania komputerów oraz phishingu wyłudzającego dane – wynika z badania zrealizowanego na zlecenie Orange Polska.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc