Aktualności

18 stycznia 2019

Zapisy do L’Oréal Brandstorm 2019

Od Partnerów

Do 15 lutego, studenci z Polski i Krajów Bałtyckich mogą zgłaszać projekty do międzynarodowego konkursu L’Oréal Brandstorm 2019. Tym razem do wygrania jest 3-miesięczny staż w Station F w Paryżu, największej na świecie przestrzeni co-workingowej dla start-upów. Zwycięski zespół będzie miał możliwość pracy nad realizacją swojego pomysłu pod okiem wybitnych specjalistów. L’Oréal Polska jest partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

17 stycznia 2019

Znamy Ambasadorów CSR XV edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

Aktualności FOB

W czwartek 17 stycznia zakończył się nabór zgłoszeń do jubileuszowej XV edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, programu FOB dedykowanego studentom. Do udziału w programie zgłosiło się kilkadziesiąt osób z całej Polski, spośród których wyłoniono 20 Ambasadorów CSR. Wspólnie z ekspertami i partnerami Forum Odpowiedzialnego Biznesu będą zgłębiali tajniki społecznej odpowiedzialności biznesu zarówno w teorii jak i praktyce. Pierwsze spotkanie już 26 stycznia.

17 stycznia 2019

PZU po raz kolejny wspiera program akceleracyjny dla startupów

Od Partnerów

15. stycznia br. rozpoczęła się rekrutacja do pierwszej edycji akceleratora MIT Enterprise Forum CEE, adresowanego do startupów z Polski oraz czternastu krajów Europy Środkowo-Wschodniej, w tym m.in. z Węgier, Rumuni, Estonii i Ukrainy. Organizatorem programu jest Fundacja Przedsiębiorczości Technologicznej, która z sukcesem zrealizowała dotychczas pięć edycji programu MIT Enterprise Forum Poland. Projekt afiliowany z najlepszą uczelnią technologiczną na świecie Massachusetts Institute of Technology wspierają czołowe polskie przedsiębiorstwa – w tym po raz kolejny PZU – oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, która przyznała grant na realizację programu w wysokości 15 milionów złotych.

17 stycznia 2019

Krakowska huta ArcelorMittal Poland nagrodziła studentów AGH, którzy pokonują bariery

Od Partnerów

Piątka studentów Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie została nagrodzona za działalność na rzecz uczelni, ale także poza nią: za zaangażowanie w wolontariat, działania stowarzyszeń i organizacji studenckich oraz pomoc osobom niepełnosprawnym. Od siedmiu lat krakowska huta ArcelorMittal Poland, w ramach konkursu „STALe przełamując bariery”, funduje stypendia dla aktywnych studentów AGH z niepełnosprawnościami. W tej edycji po raz pierwszy nagrodzeni zostali także studenci, którzy działają na rzecz swoich niepełnosprawnych kolegów. Łącznie, od początku konkursu na stypendia dla zdolnych i zaangażowanych studentów huta ArcelorMittal Poland przeznaczyła 150 tys. zł.

17 stycznia 2019

Aflofarm kończy 30 lat

Od Partnerów

W piątek 18 stycznia mija 30 lat od założenia Aflofarmu, rodzinnej firmy farmaceutycznej z Pabianic, partnera Forum Odpowiedzialnego Biznesu i jednego z największych pracodawców w regionie. 

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc