Aktualności

21 lutego 2019

Ruszył nabór do 9. edycji programu „W drodze do pracy”

Od Partnerów

Henkel Polska i Fundacja „Miejsce Kobiet” organizują wspólnie kolejną, dziewiątą edycję programu aktywizacji zawodowej kobiet „W drodze do pracy”. Do tej pory w projekcie wzięło udział już 160 uczestniczek, z których blisko 70% podjęło na nowo pracę zawodową. W nowej odsłonie projektu w bezpłatnych warsztatach weźmie udział kolejnych 20 pań. Rekrutacja do programu potrwa do 8 marca.

21 lutego 2019

O ekorozwiązaniach w LPP na łamach magazynu „F5”

O inicjatywach CSR dotyczących poszczególnych etapów życia produktów opowiedziała magazynowi „F5” Anna Miazga, odpowiedzialna za budowanie oraz wdrażanie ekorozwiązań w firmie LPP, będącej partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. 

20 lutego 2019

Kto zdobędzie Pióro odpowiedzialności?

Aktualności FOB

Trwają zgłoszenia do konkursu dla dziennikarzy i ekspertów, podejmujących w swojej codziennej pracy temat społecznej odpowiedzialności biznesu. Oceny zakwalifikowanych tekstów pod kątem m.in. walorów merytorycznych, kompletności i kreatywności dokona 7-osobowe jury eksperckie.

19 lutego 2019

Do 8 marca zgłoszenia do Listków CSR POLITYKI

CSR w Polsce

Do 8 marca firmy mogą zgłaszać się do VIII edycji Listków CSR POLITYKI. Tematem przewodnim zestawienia za 2018 rok jest gospodarka obiegu zamkniętego. Partnerem merytorycznym inicjatywy jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu. 

18 lutego 2019

[VIDEO] Debata „Oblicza zarządzania różnorodnością w Polsce”

Aktualności FOB

Co roku w rocznicę inauguracji Karty Różnorodności w Polsce obchodzone są symbolicznie urodziny programu. Jest to czas podsumowań ubiegłych lat i prezentacji planów na kolejne miesiące. Z okazji siódmych urodzin Karty przygotowana została debata online „Oblicza zarządzania różnorodnością w Polsce”.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc