Aktualności

5 grudnia 2019

Ile o wolontariacie piszą polskie media? Analiza ilościowa IMM, PRoto oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Aktualności FOB

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza ukazała analiza ilościowa materiałów medialnych dotyczących wolontariatu pracowniczego. Infografika zawiera dane dotyczące prasy, internetu oraz mediów społecznościowych. Powstała w ramach współpracy IMM oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Patronem medialnym jest PRoto.pl.

4 grudnia 2019

Grupa Raben w #OdPOWIEDZialnie o edukacji pracowników

Aktualności FOB, Od Partnerów

W ramach czwartego odcinka programu #OdPOWIEDZialnie o edukacji pracowników związanej z bezpieczeństwem na drodze opowiedział Jakub Krzewina z Grupy Raben.

4 grudnia 2019

Wolontariat wspiera rozwój pracownika. Pełny raport z III Ogólnopolskiego Badania Wolontariatu Pracowniczego

Aktualności FOB

Programy wolontariatu pracowniczego stanowią ważne narzędzie w budowaniu wizerunku odpowiedzialnego miejsca pracy oraz służą rozwojowi kompetencji pracowników. To wnioski z III Ogólnopolskiego Badania Wolontariatu Pracowniczego, które ukazało się z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, przypadającego 5 grudnia. Badanie przygotowało Forum Odpowiedzialnego Biznesu wraz z Centrum Wolontariatu. Partnerami badania są Fundacja Orange oraz Fundacja Citi Handlowy im. L. Kronenberga.

3 grudnia 2019

Grupa Lotos po raz 10. wydała raport zintegrowany

Od Partnerów

Właśnie ukazał się 10., jubileuszowy raport zintegrowany gdańskiego koncernu, w którym podsumowuje 2018 rok – prezentuje najważniejsze osiągnięcia biznesowe, a także analizuje swój wpływ na rozwój społeczno-gospodarczy.

3 grudnia 2019

Ponad 100 osób odpowiedziało na ogłoszenie o pracę w FOB

Aktualności FOB

Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasze ogłoszenie o rekrutacji na stanowisko Koordynatora/Koordynatorki projektów lub Menedżera/Menedżerki projektów. W sprawie rozmów kwalifikacyjnych skontaktujemy się z wybranymi osobami.

2 grudnia 2019

Ponad 90% Europejczyków uważa zmiany klimatyczne za poważny problem

CSR na świecie

Jak wynika z najnowszego badania Eurobarometru, obywatele i obywatelki UE są bardzo zaniepokojeni zmianami klimatu i wspierają działania  na rzecz ich rozwiązania problemów, które się z nimi wiążą.

28 listopada 2019

Santander Bank Polska wyróżniony za wspieranie talentów w konkursie „Siła Przyciągania”

Od Partnerów

Santander Bank Polska zdobył główną nagrodę w czwartej edycji konkursu „Siła Przyciągania” organizowanym przez Puls Biznesu. Wyróżnienie zostało przyznane programowi Young Leaders w kategorii najlepszy program zarządzania talentami.

28 listopada 2019

IKEA na Black Friday: zadbaj o rzeczy, by zostały z Tobą „Na dłużej”

Od Partnerów

A gdyby tak każdy z nas, zamiast kupować nowe, dostrzegł wokół siebie rzeczy, które już ma i zatroszczył się o to, by służyły jak najdłużej? Na przekór zakupowej tradycji Black Friday IKEA ponownie zwraca uwagę na meble i akcesoria znajdujące się w naszym mieszkaniu. Podpowiada, jak w prosty sposób o nie zadbać i tym samym zrobić mały krok w trosce o nasz największy dom – planetę.

28 listopada 2019

Nowa odsłona Sportowej Akademii Veolii

Od Partnerów

W ciągu 10 lat działalności programu Sportowa Akademia Veolia objęta wsparciem 206 młodych sportowców reprezentujących 34 różne indywidualne dyscypliny olimpijskie. Podczas uroczystej gali podsumowującej 10. edycję programu, Fundacja Veolia Polska ogłosiła zmianę formuły programu. SAV Junior zawita do polskich miast już w przyszłym roku.

28 listopada 2019

Podaruj potrzebującym jedzenie na świąteczny stół – świąteczna zbiórka Banków Żywności w sklepach Carrefour

Aktualności FOB

Blisko 80 sklepów Carrefour w całej Polsce włącza się w Świąteczną Zbiórkę Żywności Federacji Polskich Banków Żywności. W najbliższy piątek i sobotę w supermarketach i hipermarketach sieci pojawią się wolontariusze zbierający żywność dla potrzebujących.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc