Aktualności Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

II zjazd Ambasadorów CSR XV edycji LOB za nami

10 kwietnia 2019

Ambasadorki i Ambasadorzy spotkali się po raz drugi w dniach 6-7 kwietnia 2019 w Warszawie. Gospodarzem zjazdu była firma Henkel, opiekun ścieżki edukacyjnej „Komunikacja a CSR”. Podczas zjazdu mieliśmy okazję wziąć udział w warsztatach i wykładach prowadzonych przez przedstawicieli Henkla oraz zaproszonych gości.

Ostatni dzień etapu online Ogólnopolskiego konkursu wiedzy o CSR

4 marca 2019

4 marca to ostatnia szansa na wzięcie udziału w 8. edycji Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o CSR organizowanego w ramach Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, programu edukacyjnego Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Uczniowie szkół średnich i studenci w teście online mogą zmierzyć się z 10 pytaniami dotyczącymi CSR. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody – sprzęt elektroniczny, vouchery i publikacje na temat CSR.

Ambasadorzy CSR po pierwszym zjeździe XV edycji LOB

13 lutego 2019

Pierwsze tegoroczne spotkanie Ambasadorów i Ambasadorek Ligi Odpowiedzialnego Biznesu odbyło się w dn. 26-27 stycznia w Warszawie. Jego gospodarzem była firma CCC, partner Forum Odpowiedzialnego Biznesu, jeden z największych producentów obuwia i najszybciej rozwijająca się spółka obuwnicza w Europie.