Szanowni Państwo,

W 2000 roku w Polsce ideę partnerstwa na rzecz rozwoju CSR zaczęły realizować 3 firmy. W ten sposób narodziło się Forum Odpowiedzialnego Biznesu, które w ciągu 20 lat połączyło niemal 150 firm wspólnie podejmujących działania na rzecz szerzenia wartości związanych ze społeczną odpowiedzialnością i zrównoważonym rozwojem.

W tym jubileuszowym roku, nie zapominając o szczególnych okolicznościach, w których przyszło nam funkcjonować, pragniemy razem z Państwem pokazać, jak wiele wspólnie zrobiliśmy w Polsce i jak wiele tematów rozwinęliśmy, od edukacji biznesu, przez tworzenie strategii CSR, dyskusje nad zawodem CSR-owca, oraz wdrażanie dialogu z interesariuszami firm, po popularyzowanie współpracy międzysektorowej i łączenie ludzi, którzy wspólnie mogą zmieniać biznes.

Dlatego pragniemy zaprosić Państwa do włączenia się w obchody związane z 20-leciem zaangażowania organizacji i firm partnerskich FOB w upowszechnianie standardów odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju w Polsce. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją współpracy przy jubileuszu 20-lecia partnerstwa na rzecz zrównoważonego rozwoju w Polsce

Zależy nam, by wspólnie z Państwem w ciekawy sposób przedstawić działania organizacji, inicjatyw i firm w zakresie odpowiedzialnego biznesu. 

Marzena Strzelczak
Prezeska Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Na pytania odpowiedzą

20lat

Marta Górska

menedżerka projektów

+48 661 295 001

20lat

Marta Borowska

menedżerka projektów

+48 697 679 706